امروز شنبه، ۱۴ تير ۱۳۹۹

گروه صنعت >> سایر خدمات

تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی

Table Slider
خط تولید شن و ماسه با ظرفیت تولید 5 الی 600 تن در ساعت
خط تولید شن و ماسه با ظرفیت تولید 5 الی 600 تن در ساعت
متاکو/قطعات
متاکو/قطعات
قطعات تونل فرم
قطعات تونل فرم
ماشین ریخته گری پیوستهccm
محصول : ماشین ریخته گری پیوستهccm
پذیرش سفارشات ریخته گری
محصول : پذیرش سفارشات ریخته گری
تولید کننده قطعات لاستیکی و پلاستیکی در اصفهان
محصول : تولید کننده قطعات لاستیکی و پلاستیکی در اصفهان

مطالب مرتبط

صنعت >> سایر خدمات

فروش کلیه تجهیزات فیبر نوری پچکورد پیگتیل پیگ تیل کانکتور آداپتور Patch core pigtail Single Mode Multi Mode Simplex Duplex http://www.360online.ir پچکورد پیگتیل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(LC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(FC-PC) سینگل مد ...
حفاظ بوته ای
يكشنبه، ۳۰ تير ۱۳۹۲
حفاظهای بوته ای تماما از میلگرد ( سایزهای 8 _ 10 _ 12 ) ساخته شده و دارای سرهای تیز شده است و تمامه سطح دیوار را می پوشاند. قابل نصب بر روی دیوار ، فنسها و پنجره ها. طراحی و تولید در ابعاد مختلف برای مشاهده کارها به سایت www.imendej.blogfa.com مراجعه فرمایید ...
صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت تولید کننده انواع لاستیک های مقاوم در برابرسایش، الکتریسیته و مواد و حلالهای شیمیایی از جنس (EPDM, SBR, Silicon, NBR, NR, Neoprene ,CR): قبول تولید انواع سفارشات در زمینه ورقهای لاستیکی ، ضخامت 1 الی 10 میل با عرض حد اکثر 150 سانت . ...
سندبلاست دانیال 09121866054
جمعه، ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴
شرکت سندبلاست دانیال با تجربه ای در حدود 20 سال و عقد بیش از 400 قرارداد در ایران و حتی عقد قرارداد در خارج از کشور هم اکنون آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در زمینه های یاد شده با شرکت های خصوصی و دولتی و کارخانجات سراسر ایران اعلام ...
سیستم رطوبت گیری dehumidifier
شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۲
رطوبت گیری عمدتا به سه صورت انجام می گیرد: 1-با مواد رطوبت گیر قابل احیا 2- مواد رطوبت گیر یکبار مصرف 3- رطوبت گیر تبریدی 1- رطوبت گیر قابل بازیافت شامل یک چرخه است که هوای سرد از روی 75% یک صفحه گرد عبور کرده و مواد, رطوبت هوا را گرفته و در ...
دستگاه تصفیه هوا
پنجشنبه، ۷ دي ۱۳۹۶
فروش دستگاه های تصفیه هوای خانگی/اداری،پرده هوا، دستگاه های تصفیه آب، ماسک تصفیه هوا و رطوبت گیر تحویل دستگاه در کمتر از 1 ساعت آدرس:تهران- خیابان طالقانی، خیابان ملک الشعرا شمالی،ساختمان ایران بک، طبقه ششم، واحد 10 آدرس: اهواز-کیانپارس، چهارراه پهلوان، خیابان پهلوان شرقی، ساختمان بلاش آبادی(ساختمان وکلا) طبقه سوم، واحد 11 شماره تماس: 09362056663 09166195563 33368405-061 33368406-061 88864811-021 88864852-021 ...
*علائم براي نصب برروي گاردريل *علائم هشداردهنده پالايشگاهي *علائم هشداردهنده فرودگاهي *علائم هشداردهنده بيمارستاني *استوانه هاي ترافيكي *نوارهاي احتياط *علائم ترافيكي وكارگاهي بااستفاده از مواد اوليه مرغوب برش شبرنگ توسط كاترپلاتر ورقهاي اهني كالوانيزه رنگ الكترواستاتيك دقت در طراحي ايمن كارافرين با ماتماس بگيريد:02133119068_02133982088 ادرس كارخانه:خاوران/شهرك صنعتي خاوران/سایت فناوران/خیابان بنفشه/پلاک1710 *تلفکس کارخانه:33282763 علائم هشداردهنده فرودگاهي-علائم هشداردهنده بيمارستاني-نوارهاي احتياط-علائم هشداردهنده پالايشگاهي-ايمن كارافرين-علائم ...
عرضه سیلیس جهت مصرف در کشاورزی
چهارشنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
روشهای مختلفی که سیلیس برای افزایش مقاومت گیاهان به سمیت شوری به کار می‌گیرد، عبارتند از: •افزایش فعالیت آنزیم های -ATP آز و-PPآز در تونوپلاست. •کاهش سمیت یون سدیم. •مهار پراکیداسیون لیپیدها از طریق افزایش فعالیت های آنزیمی آنتی اکسیدانی. •نفوذپذیری یا تراوایی غشا را کاهش می دهد و پایداری و بافت ...
تولید چهارچوب درب ضد سرقت
سه شنبه، ۳۰ دي ۱۳۹۳
قابل توجه سازندگان وفروشندگان محترم دربهای ضد رقت تولید دربهای کاملا مشابه دربهای ترک با خم یک تیکه وبدون جوش دربها طوریساخته شده فقط کافیست mdfیا هر روی دیگری را بر روی درب بصورت کشویی جا بزنید وقفل و یراق الات ان را ببندید ...
فراز لاستیک تولید کننده انواع ورق و نوار لاستیکی مقاوم ضد سایش،ضد روغن،ضد اسید،ضد حرارت(نسوز)،ضد بنزین،ضد گاز،عایق الکتریسیته(برق)،مواد و حلال های شیمیایی از جنس :EPDM, SBR, Silicon,viton, NBR, NR, Neoprene,CR, قبول تولید انواع سفارشات در زمینه دمپر، کوپلینگ، روکش غلطک،دیافراگم،واشرلاستیکی،گسکت،ضربه گیر لاستیکی و لرزه گیرهای لاستیکی و لاستیک منجیدار صنعتی ...

آگهی های ویژه مرتبط

15

10

7

7

7

7

7

7

7

آگهی های غیر ویژه مرتبط

پنل کاربری

دوستان ما

آگهی های ویژه

پرداخت آنلاین

آگهی های بروز شده

آگهی های پیشنهادی

آخرین آگهی های ارسال شده

آخرین آگهی های رایگان