امروز چهارشنبه، ۲۷ شهريور ۱۳۹۸

گروه صنعت >> سایر خدمات

تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی

Table Slider
کولر گازی
کولر گازی
کلید کولر آبی
کلید کولر آبی
شیلنگ کولر
شیلنگ کولر
گاز کولر R22
محصول : گاز کولر R22
کولر گازی اجنرال . کولر گازی بوش . کولر گازی ال جی
محصول : کولر گازی اجنرال . کولر گازی بوش . کولر گازی ال جی
کولر گازی
محصول : کولر گازی

مطالب مرتبط

صنعت >> سایر خدمات

آسانسور کارگاهی
سه شنبه، ۱۱ تير ۱۳۹۸
آسانسورکارگاهی آسانسور کارگاه ( بالابر صنعتی ) ویژه کارخانه ها – سوله های صنعتی و... جهت اطلاعات بیشتر لطفا به سایت شرکت در پایین صفحه مراجعه فرمایید، و یا با شماره تلفن های 09122397361– 77380416-021 با همکاران ما در ارتباط باشید. با تشکر از حسن انتخاب شما _ شرکت مهندسی ایران بالابر www.iranbalabar.com ...
دستگاه اسپرسو ساز brevill
يكشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۴
دستگاه اسپرسوساز brevill یکی از بهترین دستگاه ها برای تهیه قهوه اسپرسو می باشد و میتوان از این دستگاه در مصارف مختلف استفاده کرد و کاربرد اصلی این دستگاه در کافی شاپ های کوچک ، قهوه فروشی ها ، نمایشگاها ، بوفه ها و ... می باشد.دستگاه تک گروپ ...
نصب اتوماسیون بچینگ
شنبه، ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۰
نصب اتوماسیون بچینگ که عبارتند از: 1- یک عدد کنترولر plc مارک FATEK مدل 60MA 2- یک عدد مین ویل پاور Plc3- کارت خروجی آنالوگ جهت اعمال خروجی نمایشگر به Panel visa4-یکعدد مانیتور صنعتی 8 اینچ Epson LQ-3005- یکعدد پرینتر مزایای سیستم : 1- بارگیری بصورت تمام اتوماتیک 2- صرفه جویی ...
فروش کلیه تجهیزات فیبر نوری پچکورد پیگتیل پیگ تیل کانکتور آداپتور Patch core pigtail Single Mode Multi Mode Simplex Duplex http://www.360online.ir پچکورد پیگتیل (LC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (SC-PC)-(LC-PC) سینگل مد و مولتی مد داپلکس سیمپلکس پچکورد پیگتیل (ST-PC)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (DIN)-(LC-PC) پچکورد پیگتیل (FC-PC)-(FC-PC) سینگل مد ...
قیمت فروش / خرید پشم سنگ پتویی (ایزو بلانکت Mattress Insulation)- عایق پتویی عایق پتویی پشم سنگ از انسجام الیاف خام عایق صوتی حرارتی پشم سنگ که با سیم نسوز به توری سیمی گالوانیزه با چشمه های شش ضلعی دوخته شده، در شکل های مختلف تولید می شود. از ...
فروش هيتر حرارتي با قيمت مناسب
چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
شركت اروم کشاورز سازنده انواع هیتر های صنعتی و رطوبت ساز هاي صنعتي و خانگي محصولات خود را با نام تجاري اروم مه ساز به مشتريان گرامي با قيمت مناسب عرضه مي دارد قابل استفاده در گلخانه ها ، مرغداری ها ، سالن های قارچ و تمامي کارخانجات صنعتي و... ...
قالب هاي اتصالات لوله هاي پليمري
چهارشنبه، ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۸
مجموعه صنعتي نيماك طراحي و ساخت قالبهاي : اتصالات آ برساني پلي اتيليني اتصالات آبرساني پلي پروپيلني اتصالات فاضلابي پوش فيت اتصالات الكتروفيوژن اتصالات فاضلابي پي وي سي اتصالات آبياري قطره اي را بطور تخصصي و با استفاده از دانش روز قالبسازي CAD/CAM با بهترين كيفيت ارائه مي نمايد. ...
سیلوی فروشگاهی
دوشنبه، ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
سیلوی خشک قهوه در نوع خودش بسیار وسیله مهم در قنادی ها و فروشگاه ها محسوب می شود و طراحی آن به شکلی است که علاوه بر زیبایی آن کار شما را برای نگهداری مواد خشکبار راحت تر می کند و دیگر مشکل جا برای ان ها ندارید. برای ارتباط با ...
احداث استخرهای ذخیره آب کشاورزی و حوضچه های پرورش آبزیان بدون نیاز به بتن ، احداث کانالهای آبرسانی و مایعات دیگر،... فروش و نصب لوله های پلی اتیلن مشخصات ورق: » انعطاف پذیر و غیر قابل نفوذ در برابر آب » حفظ خاصیت نفوذ ناپذیری در تمام طول عمر » امکان افزایش طول تا 7 ...
صانع لاستیک پلاستیک پویا
شنبه، ۱۸ شهريور ۱۳۹۱
صانع قطعات لاستیک و پلاستیک RUBBER & PLASTIC PUYA دارنده گواهینامه ISO/TS - 16949 از شرکت URS انگلستان تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی شامل بادی و تزریقی انواع قطعات لاستیکی شامل پروسی و اکسترودری و شیلنگ های صنعتی مقاوم در برابر روغن و مواد نفتی و انواع پروفیل ها ...

آگهی های ویژه مرتبط

15

10

7

7

7

7

7

7

7

آگهی های غیر ویژه مرتبط

پنل کاربری

دوستان ما

آگهی های ویژه

پرداخت آنلاین

آگهی های بروز شده

آگهی های پیشنهادی

آخرین آگهی های ارسال شده

آخرین آگهی های رایگان