امروز سه شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

گروه کامپیوتر و IT >> خدمات شبکه

تصاویر و محصولات مرتبط با آگهی

Table Slider
مفصل فیبر نوری ، تیوب منعطف و ست بازگشایی
مفصل فیبر نوری ، تیوب منعطف و ست بازگشایی
تستر ECU
تستر ECU
تستر ایسیو
تستر ایسیو
اجرا و پیاده سازی پروژه‌های مبتنی بر فیبر نوری
محصول : اجرا و پیاده سازی پروژه‌های مبتنی بر فیبر نوری
آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری
محصول : آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری
پچ پنل فیبر نوری
محصول : پچ پنل فیبر نوری

مطالب مرتبط

پروفایل های فعال در گروه خدمات شبکه

کامپیوتر و IT >> خدمات شبکه

خرید مودم تلبسTellabs و خریدار مودم پتون patton خریدار مودم های تلبسtellabs و مودم پتون patton *با قیمت مناسب* خرید ویژه مودم های تلبس : CTES.V35 CTES.G703 CTE.R CTU.R CTUS.V35 CTUS.G703 خریدار مودم های پتون : Patton 3086 Patton 3088 Patton 2701 Patton 3241 و... تلفن دفتر مرکزی: (10خط)44059401 - 09121332607 ...
شرکت ارتباط گستران شبکه به منظور ارائه تجهیزات و خدمات در زمینه شبکه های وایرلس (Wireless) و سیمی Wierd در نظر دارد تجهیزات و خدمات حرفه ای و خاصی را با قیمت مناسب در اختیار همکاران و مصرف کنندگان عزیز در سراسر کشور قرار دهد.محصولات و خدمات ما :1 - ...
شرکت پیشگامان ارتباط سبز فروش ، نصب و راه اندازی ،طراحی و مشاوره ، اجرا و ..... تولید انواع دکل های مخابراتی ، وایرلس ، پایه دوربین ، دکل مهاری ، خودایستا، منوپل و.... ( متعلقات دکل ،سیستم روشنایی ، سیستم ارت ، فونداسیون و ... ) ارائه تجهیزات اکتیو و پسیو ...
کوک بازار مفتخریم در زمینه های زیر خدمت رسانی کنیم : +کالاهای الکترونیکی دوربین های مدار بسته : سامسونگ – های ویژن– رستر هایک ویژن–داهوا– اچ دی پرو– آی لکس– ریتکس– رفاکو– زئوویژن وی مکس– فیلر– آی لکس– سایوتک– پاناسونیک– سونی– اکسیس سائل– ژوان– ویوز– اکتیو– کی ویو– اسمارت– ام تی کی– آی ...
کارت آنالوگ A2410 اپن وکس - OpenVox
دوشنبه، ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
از این کارت در تکنولوژی انتقال صدا در بستر شبکه استفاده می شود. (VoIP) OpenVox A2410 کارت جدید آنالوگ است که می‌توان برای اتصال تلفن‌های آنالوگ و خطوط شهری آنالوگ از طریق کامپیوتر به سیستم تحت شبکه استفاده نمود. AE2410 از تمامی مزایای ماژول سخت افزاری حذف اکو Octasic® جهت دستیابی ...
فروش انواع روتر وسویچ سیسکو
سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴
فروش انواع روتر سیسکو : CISCO 1841 CISCO 1941/K9 CISCO 2811 CISCO 2801 CISCO 2821 CISCO 2901 CISCO 2911 CISCO 2921 جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88932036-88932037 ...
ارسال به تمام نقاط ایران این دوره آموزش شبکه+ تحت عنوان مدرک شبکه+ ارائه شده است برای افرادی که به دنبال آموزش های حرفه ای در شاخه IT می باشند یا اینکه قصد دارند فرصت های شغلی خود را در این زمینه ارتقا دهند. متخصص این دوره " مایک میرز" شما ...
Module Cisco GLC-LH-SMD ماژول سیسکو جی ال سی ال اچ
پنجشنبه، ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
مشخصات فنی ماژول شبکه سیسکو (Module Cisco GLC-LH-SMD) Description: Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, 10km, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Device Type: Plug-in module Form Factor: SFP Date Rate: 1.25/1.0625Gbps Wavelength: 1310nm Power Budget: 10.5dB/SM or 8.5dB/MM Max Reach Distance: 10km Transmit Power: -9.5~-3dBm Receive Sensitivity: -20dBm Voltage: 3.3V Power ...
معرفی های واژه های کلیدی در طراحی دیتاسنتر--66932688 با شروع هزاره سوم، بسیاری از محققان و اندیشمندان به نقش بارز فناوری اطلاعات در توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جوامع اذعان داشته اند. محققان با توجه به تحولات شگرف در فناوری اطلاعات در دهه اخیر اعتقاد به نقش مهم فناوری اطلاعات به ...
طراحی و اجرای شبکه کامپیوتری
شنبه، ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۱
توسعه ارتباطات نگاه سبز (TENNET) بازدید و مشاوره کمتر از 2 ساعت هر نقطه از تهران تامین نیاز های شبکه فروش تجهیزات: غیر فعال (Passive) - فعال (Active) - سرور(Server)- کامپیوتر(Computer) نصب و بهره برداری تجهیزات Passive: داکت، کابل، رک، پچ پنل، پچ کورد، لایت پنل، پاور ماژول، کی استون و.... نصب، پیکربندی ...

آگهی های ویژه مرتبط

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

آگهی های غیر ویژه مرتبط

پنل کاربری

دوستان ما

آگهی های ویژه

پرداخت آنلاین

آگهی های بروز شده

آگهی های پیشنهادی

آخرین آگهی های ارسال شده

آخرین آگهی های رایگان